Anasayfa Anasayfa
Basın Odası Basın Odası
Sık Kullanılanlar Sık Kullanılanlar
Portallar Portallar
Site Haritası Site Haritası
Bize Ulaşın Bize Ulaşın
DÜZCE BELEDİYESİ
E-Belediye Düzce Belediyesi Facebook Sayfası Düzce Belediyesi Twitter Sayfası Düzce Belediyesi Instagram Sayfası
Başkan’dan
Başkan’dan

     Değerli hemşehrilerim;

     Düzce Belediye Başkanı olarak, Düzce’nin gelişmesi ve kalkınması adına, Aziz Milletimizin hizmetinde olmak için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacağımızı belirtmek isterim.

     Bu makamlara hizmet etmek için talip olduk. Tüm kurumlarda olduğu gibi belediyelerimizin gerçek sahibi aziz Milletimizdir. Aziz Milletimizin istekleri, talepleri ve görüşleri başımızın tacıdır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi hesabı değil hasbi olacağız. Tüm Meclis üyelerimiz ile birlikte şeffaf, adil ve hızlı bir şekilde çalışacağız.

     AK Parti’nin en önemli özelliği, sürekli kendini yenileyebilme, kendini tazeleyebilme kabiliyetine sahip olmasıdır. Biz tevazu ehli olacağız. Bizim bakanımız mütevazı olacak, belediye başkanımız mütevazı olacak, milletvekillerimiz mütevazı olacak. Hani 'tevazuda toprak gibi olmak' var ya Mevlana'nın ifadesiyle öyle olacağız, yoksa bu makamların bize vermiş olduğu zenginlik hiçbir işe yaramaz. Aslolan, makamı güçlü kılmaktır, makamdan güç almak değil.

     Davamız, şehrimiz ve ülkemiz için çalışacak; milletimizle kucaklaşacak, proje üretecek herkese yüreğimiz ve kollarımız açık olacaktır.

     Düzce belediyesi olarak günübirlik işler yaparak değil, gelecek nesillerimizi düşünerek hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. Etkin,  verimli, vatandaş odaklı, hesap verebilen, katılımcı ve şeffaf hizmet anlayışıyla vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmayı hedefledik. Bizler gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde kaynak kullanımında hizmet ve kalite öncelik olarak ele alıyoruz.

     Halkımızın memnuniyetini sağlayacak, kaliteli hizmet ve proje üretmek öncelikli hedefimizdir. Bu uğurda tüm imkanlarımızı ve kaynaklarımızı; adil, etkili ve verimli kullanmaya gayret edeceğiz. Bizler hizmet çizgimizi belirlerken halkımızla iç içe olmayı ve bire bir diyalog kurmayı tercih ettik.