Anasayfa Anasayfa
Basın Odası Basın Odası
Sık Kullanılanlar Sık Kullanılanlar
Portallar Portallar
Site Haritası Site Haritası
Bize Ulaşın Bize Ulaşın
DÜZCE BELEDİYESİ
E-Belediye Düzce Belediyesi Facebook Sayfası Düzce Belediyesi Twitter Sayfası Düzce Belediyesi Instagram Sayfası
FENERBAHÇE İLE HAZIRLIK MAÇI YAPILDI
FENERBAHÇE İLE HAZIRLIK MAÇI YAPILDI
Fenerbahçe Topuk Yaylası tesislerinde gerçekleştirilen maçta kıyasıya mücadele yaşandı

Düzce Belediyespor Voleybol takımı, Efeler liginde mücadele eden Fenerbahçe ile Topuk tesislerinde hazırlık maçı yaptı. Lig öncesi hazırlık maçları serisini sürdüren Belediyespor Fenerbahçe ile yaptığı maçtan 3-2 mağlup ayrıldı.

Fenerbahçe Topuk Yaylası tesislerinde gerçekleştirilen maçta kıyasıya mücadele yaşandı. Büyük çekişme içinde geçen ve son topa kadar süren 1. seti 25-23 Fenerbahçe kazandı. 2. sette ise baştan sona üstün olan taraf Düzce Belediyespor oldu. Belediyespor bu seti 25-21 kazandı. Düzce Belediyespor 3. sette bir türlü oyun kuramayıp çok sayıda servis hatası yapınca bu seti Fenerbahçe 25-17 kazandı ve maçta 2-1 öne geçti. Çekişmeli geçen mücadelenin 4’üncü setini Düzce Belediyespor  25-21 kazanarak maça dengeyi getirdi.(2-2)

Maçın skorunu belirleyen Ti-Break setinde maçı kazanmaya çok yaklaşan Belediyespor ilk teknik molayı 8-7 önde kaparken sette 13-9 öne geçti. Karşılıklı sayılarla 14-14 eşitliğe gelen set 16’ıncı sayıya uzadı. Az hata yapan Fenerbahçe seti 16-14 kazandı ve böylece maçı da son topta 3-2 kazanmayı başardı.