Anasayfa Anasayfa
Basın Odası Basın Odası
Sık Kullanılanlar Sık Kullanılanlar
Portallar Portallar
Site Haritası Site Haritası
Bize Ulaşın Bize Ulaşın
DÜZCE BELEDİYESİ
E-Belediye Düzce Belediyesi Facebook Sayfası Düzce Belediyesi Twitter Sayfası Düzce Belediyesi Instagram Sayfası
ANMA TÖRENİ ANITPARK’TA YAPILDI
ANMA TÖRENİ ANITPARK’TA YAPILDI
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 79’uncu yıl dönümü dolayısıyla Anıtpark’da anma töreni ve çelenk sunumu yapıldı.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 79’uncu yıl dönümü dolayısıyla Anıtpark’da anma töreni ve çelenk sunumu yapıldı.

Türkiye Cumhuriyetinin Kurucu Lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 79’uncu yılı  Anıtpark meydanında düzenlenen programla anıldı. Anıta çelenk sunumu ile başlayan anma programına Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce İl Jandarma Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Cumhuriyet  Başsavcısı Savaş Düzgün, Düzce Baro Başkanı Azade Ay, Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, siyasi parti il ve merkez ilçe başkanları ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve protokol üyeleri katıldı. Valilik, Düzce Belediyesi ve siyasi partilerinin çelenk sunumunun ardından Anıtpark’taki tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile sona erdi.

Daha sonra Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde bir araya gelen protokol üyeleri Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen anma programına katıldı.  Atatürk’ün hayatına ilişkin çeşitli sunum ve gösterilerin yapıldığı programda duygusal anlar yaşandı. Gazi Mustafa Kemal’in sevdiği türküler eşliğinde okunan şiirler ile birlikte 10 Kasım Atatrük’ü Anma etkinliği tamamlandı.