Anasayfa Anasayfa
Basın Odası Basın Odası
Sık Kullanılanlar Sık Kullanılanlar
Portallar Portallar
Site Haritası Site Haritası
Bize Ulaşın Bize Ulaşın
DÜZCE BELEDİYESİ
E-Belediye Düzce Belediyesi Facebook Sayfası Düzce Belediyesi Twitter Sayfası Düzce Belediyesi Instagram Sayfası
KOMŞUDAN DÜZCE’YE BÜYÜK İLGİ
KOMŞUDAN DÜZCE’YE BÜYÜK İLGİ

Bu yıl 22’ncisi düzenlenen Doğu Akdeniz Seyahat ve Turizm Fuarında hazırlanan Düzce Belediyesi standını Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ziyaret etti.

Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi iş birliği ile hazırlanan tanıtım standının ilk ziyaretçisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş oldu. Düzce standında hazırlanan maketleri yakından inceleyen Aktaş’a Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay eşlik etti. Düzce’nin doğal güzellikleri hakkında maketler üzerinden bilgi veren Başkan Ay “Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı değerli arkadaşımız Alinur Aktaş’a standımıza göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Fuarın bizleri bir araya getirmesinden dolayı memnuniyet duyuyoruz. Bu sayede il belediyeleri olarak turizmin geliştirilmesi konusunda birbirimize destek oluyoruz.” dedi.

Fuarda stant ziyaretleri Akçakoca Belediyesi ile devam etti. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın Akçakoca Belediyesi standını ziyaret etmesinin ardından Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici de Düzce standında incelemelerde bulunarak iade-i ziyarette bulundu.